CRYSTAL HEAD VODKA 0,7l 40%

Crystal Head je v mnoha směrech unikátní, kanadská ultra-prémiová vodka. Za jejím vznikem stojí legendární herec Dan Aykroyd spolu s umělcem Johnem Alexanderem. Ti také navrhli naprosto jedinečný obal ve tvaru křišťálové lebky. Ta byla a stále je v mnoha kulturách předmětem fascinace a uctívání. Lahev je vyráběna v Evropě a při tavbě skla jsou přidávány kousky krystalů pro zvýšení třpytu a průzračnosti. Crystal Head prochází velmi náročným procesem výroby, při kterém má hlavní slovo filtrace. Základem pro výrobu je kukuřice vypěstovaná v Kanadě, která je 4x destilována pro získání jemného obilného destilátu. Následuje 7-mi násobná filtrace, poslední 3 fáze filtrace probíhají přes vrstvu krystalů známých jako diamanty Herkimer. K ředění je použita křišťálově čistá voda z pobřeží New Foundlandu.

Charakteristika vodky:

Kukuřice dodává této neskutečně jemné vodce decentní sladkost s náznakem vanilky. Perfektní vodka pro Vaše fantastické koktejly, můžete vyzkoušet třeba následující recept:

Dan´s 54 Bar Car:

4cl Crystal Head Vodka

0,5cl bílého vermutu

0,5cl nálevu ze zelených oliv

2 olivy a nakládaná cibulka na ozdobu

Vermut nalijeme do vychlazené servírovací sklenice a důkladně ho necháme "smáčet" vnitřek sklenice. Přebytečnou tekutinu vylijeme. Do shakeru ( můžete nahradit sklenicí s víčkem ) nalijeme vodku a šťávu z oliv a důkladně protřepeme. Přelijeme do připravené sklenice a ozdobíme olivami a cibulkou na párátku.

1 320,00 Kč